Salon Fryzjerski

Fryzjer Gliwice Beata Bunar
SALON  KLIMATYZOWANY

REPLEX - system rekonstrukcji włosów
 

 1  Czym jest REPLEX?

REPLEX to rewolucyjny system rekonstrukcji włosów w dwóch krokach, który w doskonały sposób odbudowuje i uszczelnia mostki dwusiarczkowe zerwane lub uszkodzone przez wykonywanie zabiegów chemicznych, warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Jego składniki głęboko wnikają w strukturę włosów jednocześnie naprawiając i uszczelniając mostki dwusiarczkowe, zapewniając tym samym odżywienie i dodatkowe nawilżenie. REPLEX jest niezbędnym narzędziem pracy, które nie koliduje z wykonywanymi zabiegami chemicznymi.
2 Jak działa REPLEX?

REPLEX jest systemem, który rewolucjonizuje pracę fryzjera w salonie. Regularne korzystanie z niego podczas wykonywania zabiegów chemicznych sprawia, że we włosach tworzone są nowe mostki dwusiarczkowe, a te już istniejące są wzmacniane, co powoduje przywrócenie optymalnej kondycji włosów nawet po przeprowadzeniu najbardziej intensywnych zabiegów chemicznych.

Jak wynika z badań, kompleks substancji czynnych zawartych w REPLEX jest w stanie dotrzeć bezpośrednio do rdzenia włosów. Z jego użyciem włosy staną się bardziej elastyczne, mocne, pełne życia i blasku.
3 Jaka jest różnica między REPLEX Stage 1 i REPLEX Stage 2?

REPLEX Stage 1 jest przeznaczony do aplikacji bezpośrednio z produktami specjalistycznymi, by swoim składem wzbogacić ich właściwości. Zarówno podczas przeprowadzania zabiegów chemicznych jak i po nich REPLEX tworzy i jednocześnie chroni mostki dwusiarczkowe, głęboko wnikając wgłąb struktury włosa. W wyniku swojego działania sprawia, że włosy stają się mocne, i zdrowe. REPLEX Stage 2 jest przeznaczony do stosowana bezpośrednio na włosy po zakończonym zabiegu chemicznym. Uszczelnia niedawno powstałe mostki dwusiarczkowe, jednocześnie głęboko odżywiają i nawilżając włosy, pozostawia je miękkie, błyszczące i jedwabiste.
4 Czy podczas korzystania z REPLEX zmieniają się proporcje rozrabiania?

Nie. Proporcje wskazane przez producenta pozostają bez zmian. Należy tylko dodać odpowiednią ilość (zgodnie z "Instrukcją stosowania") REPLEX Stage 1 do przygotowanej wcześniej mieszaniny.
5 Jakich rezultatów można się spodziewać po zastosowaniu REPLEX?

Po zabiegu włosy staną się zdrowsze, silniejsze, pełne życia, kolory będą bardziej żywe i trwałe, niezależnie od rodzaju wykonanego zabiegu chemicznego.
6 Dla jakich klientów przeznaczony jest REPLEX?

REPLEX jest skierowany do każdego klienta. Oczywiście jest on szczególnie wskazany dla klientów, których włosy zostały uszkodzone w wyniku wcześniejszych zabiegów chemicznych (koloryzacja, rozjaśnianie, etc.). Dlatego też stosowanie REPLEX zaleca się podczas wykonywania wszelkich zabiegów chemicznych.

Kurację REPLEX mogą również zastosować klienci, których włosy są w gorszej kondycji spowodowanej uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwymi warunkami zewnętrznymi (warunki atmosferyczne, środowiskowe).
7 Podczas jakich zabiegów można stosować REPLEX Stage 1?

REPLEX Stage 1 może być używany podczas zabiegów koloryzacji (trwałych, pół-trwałych i bezpośrednich farb), rozjaśniania, prostowania chemicznego i trwałej ondulacji.
8 Na ile aplikacji wystarcza jeden zestaw REPLEX?

Biorąc pod uwagę średnią liczbę zabiegów, włączając koloryzacje i rozjaśniania, zestaw umożliwia około 100 aplikacji.
9 Czy REPLEX można zastosować jako odżywkę samodzielną?

Tak, ale wyłącznie w salonach. Jeśli włosy klienta są uszkodzone po poprzednich usługach fryzjerskich lub z powodu obciążeń mechanicznych i atmosferycznych, możliwe jest przeprowadzenie niezależnego zabiegu odbudowującego. W tym celu REPLEX Stage 1 Stage 2 należy ze sobą pomieszać i stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w "Instrukcji stosowania".
10 Jaka jest różnica między SCREEN REPLEX i SCREEN Repair?

SCREEN Repair odbudowuje włosy od wewnątrz w 3 etapach, jest przeznaczony do stosowania zarówno w salonach, jak i w domu. Natomiast SCREEN REPLEX to profesjonalny zestaw przeznaczony do stosowania wyłącznie w salonach fryzjerskich, podczas wykonywania zabiegów chemicznych (lub jako zabieg dodatkowy), by chronić włosy podczas wykonywania zabiegów chemicznych i po ich zakończeniu.

W celu podtrzymania zabiegu REPLEX zaleca się stosowanie w domu linii Repair (Stage One, Stage Two, Stage Three) ewentualnie szamponu Stage One łącznie z odżywką Duocare.
11 Czy REPLEX może być używany do wykonywania zabiegów z użyciem ciepła?

Tak, w niektórych przypadkach jest to nawet wskazane przez producenta. Należy jednak pamiętać, że każdy z procesów chemicznych jest przyspieszany w wyniku ogrzewania. Proszę mieć to na uwadze.
REPLEX REPLEX REPLEX

KERATYNOWE PROGRESYWNE PROSTOWANIE WŁOSÓW DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW.

Lisse design keratin therapy
 

Linia Lisse Design Keratin Therapy została opracowana tak, aby zagwarantować klientkom gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy, dzięki innowacyjnej techologii opartej na Keratynie. W 100% bezpieczna i zgodna z wymogami norm międzynarodowych i norm CE**. Linia gwarantuje trwałe, utrzymujące sie do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiega puszeniu się włosów.

Formuły niezawierające parabenów i formaldehydu zawierają ponadto:
  • Kera-Collagen Complex
  • Kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.
  • Olejek Babassu - cenny olejek pochądzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

 
Fryzjer Gliwice
ul. Zygmunta Starego 12;
(w podwórzu)
Zapraszamy
w godz. 9.00 do 19.00
w soboty od 8.00 do 14.00

   tel.: 32/238 21 93